|BELEDİYEMİZ | HABERLER |

Darbe girişimi sırasında yaralanan Gazi'lerimize program

5 Temmuz 2016 Darbe girişimi esnasında yaralanan ilçemize kayıtlı Gazilerimize yönelik çarşı içerisinde program düzenlendi.
Programa Ankara Milletvekili Sn. Aydın Ünal, Ankara Milletvekili Sn. Nevzat Ceylan, Güdül İlçe Kaymakamı Fatih Arıkoğlu, Güdül Belediye Başkanı Hava Yıldırım, Ak Parti İlçe Başkanı ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Muzaffer Yalçın, Darbe girişimi esnasında yaralanan Gazilerimiz, Siyasi Kuruluş Başkanları, Dernek Başkanları, Şehit ve Gazi aileleri ile birlikte Vatandaşlarımız katılım sağladılar.
Program Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Yalçın'ın konuşmasıyla başlayıp Şehit olan vatandaşlarımız için okunan Kuran-ı Kerim ve dualar ile devam etti. 
Dua sonrasında Güdül Belediye Başkanı Hava Yıldırım, Ankara Miletvekili Aydın Ünal, Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, İlçe Kaymakamı Fatih Arıkoğlu ve Dernek Başkanları konuşmalarını gerçekleştirdi.
Belediye Başkanlığı ve Ak Parti İlçe Başkanlığını. hazırlamış olduğu Güdül Halkı adına Minnet ve Şükranlarımızı sunmak için Gazilerimize belgeleri takdim edildi ve Gazilerimiz konuşmalarını gerçekleştirerek program son buldu. 
Programın ardından Şehit ve Gazilerimizin ailelerine Çağa mahallemizde bulunan Hitit Termal Tesisinde yemek ikramı yapıldı.


Gazilerimize Program
Site İçinde Arama
 
3600 Sanal Tur